Close App de Bookish

App de BookishLlegeix més i millor

Descarregar
Google 4.7
★★★★★
Google reviews
Customer Relationship Management
Customer Relationship Management

Detalls del llibre

Presents a strategic framework for successful CRM policy. This book backs up these five processes - strategy development, value creation, channel and media integration, information management and performance assessment. It concludes with interviews from four thought leaders, offering a 'futures' vision forum for CRM.
Llegir més

  • Autors Simon Knox, Adrian Payne, Lynette Ryals, Stan Maklan, Joe Peppard
  • ISBN13 9780750656771
  • ISBN10 0750656778
  • Pàgines 320
  • Any Edició 2002
  • Fecha de publicación 29/10/2002
  • Idioma Alemany, Francès
Llegir més

Ressenyes i valoracions

Sigues la primera persona a valorar-lo!

Has llegit Customer Relationship Management?

Customer Relationship Management

Customer Relationship Management (Alemany, Francès)

81,51€ 85,80€ -5%
Enviament Gratuït
No disponible
81,51€ 85,80€ -5%
Devolució gratuïta Info
Gràcies per comprar a llibreries reals! Gràcies per comprar a llibreries reals!

Promocions exclusives, descomptes i novetats al nostre butlletí

Parla amb la teva llibretera
Necessites ajuda per trobar un llibre?
Vols una recomanació personal?

Whatsapp